Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Reklamace

Test

Reklamace / Refund

Dle Zákona § 1829 má spotřebitel právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od zakoupení. Vstupenka nesmí být využitá. Na vstupenky zakoupené do iQPLANETÁRIA na konkrétní den a projekci se vztahuje výjimka z § 1837 odst. 1 písm. j) a z toho důvodu v tomto případě od smlouvy odstoupit nelze.

Pokud údaj neznáte, vyplňte pečlivě údaj 'Poznámka'

Pokud údaj neznáte, vyplňte pečlivě údaj 'Poznámka'

Pokud údaj neznáte, vyplňte pečlivě údaj 'Poznámka'

Proč toto potřebujeme? Pro správnou identifikaci platby v ČSOB platební bráně, bez správného čtyřčíslí nemůžeme částku refundovat. Pokud jste transakci hradili prostřednictvím Apple Pay, potřebujeme znát číslo účtu zařízení místo čísla vaší kreditní či debetní karty. Toto číslo získáte přímo v zařízení ve vaší Apple Pay aplikaci. Pokud chcete ověřit konečnou částku, podívejte se do výpisu od vydavatele karty, který obsahuje všechny transakce Apple Pay. Dále klepněte na jednu z následujících voleb: Číslo karty. Zobrazí se poslední čtyři číslice čísla karty a čísla účtu zařízení (čísla, která jsou sdělována obchodníkovi).

V případě nevyplnění všech údajů prodloužujete dobu vyřízení vaší reklamace.