Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
Intro

Šablony

Test

Pro účely využití finančních prostředků ze strukturálních fondů MŠMT v projektu ŠABLONY II (aktivita Projektový den mimo školu) nabízí iQLANDIA školám a organizacím trvale pracující s dětmi možnost uzavřít Smlouvu o poskytnutí služeb Uzavření smlouvy je možné pro vstup do expozic, programy anebo kombinaci obou. V projektu je nutné, aby škola měla zajištěného vlastního odborníka z praxe, který s dětmi před i po návštěvě našeho centra pracuje. iQLANDIA tohoto odborníka nezajišťuje a je nezbytné, aby si jej organizace zajistila samostatně. Není možné našimi lektory zajistit jakékoliv podpisy dokumentů. Smlouvu o poskytnutí služeb může za iQLANDII podepsat pouze statutární orgán, tj. ředitel.

Pokud budete se zněním smlouvy souhlasit, prosíme o doplnění potřebných údajů a zaslání na email rezervace@iqlandia.cz. Podpis je potřeba zrealizovat i v listinné podobě. 

Příspěvek ze strukturálních fondů, mezi které patří i čerpání v rámci výzvy ŠABLONY II, nelze kombinovat s příspěvkem Nadačního fondu IQLANDIA a vstupné je fakturováno v plné výši.

Ceník:

iQLANDIA-logo iQPARK-logo
vstupné do expozic iQLANDIA 170 Kč/žák vstupné do expozic iQPARK 130 Kč/žák
vstupné do expozic iQLANDIA + planetárium 230 Kč/žák vstupné do expozic iQPARK + planetárium 200 Kč/žák
vstupné do planetária bez expozic 90 Kč/žák dílničky 100 Kč/žák
laborky 120 – 140 Kč dle tématu velká science show 100 Kč/žák
tematická science show 100 Kč/žák