Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
Intro

ESERO

Test

ESERO - European Space Education Resource Office

iQLANDIA je partnerem projektu ESERO ČR, což je oficiální vzdělávací kancelář Evropské vesmírné agentury (ESA) pro Českou republiku. Hlavním cílem je využití tématu vesmíru ke zvýšení zájmu žáků o přírodovědné a technické obory. 

V rámci projektu vznikají každý rok nové vzdělávací projekty, akreditované kurzy pro učitele středních a základních škol, workshopů, konferencí a vzdělávacích programů pro výuku ve třídě.
 

Kurzy jsou pro učitele zcela zdarma a jejich absolvování v iQLANDII má dvě výhody - návštěvu expozic iQLANDIE v rámci kurzu zcela zdarma a rovněž návštěvu projekce v moderním planetáriu s vysokým rozlišením 4K. Kurzy jsou připravovány v rámci mezinárodní spolupráce s dalšími evropskými pobočkami ESERO a na jejich přípravě i vedení se podílí přední odborníci na astronomii, astrofyziku a didaktiku přírodovědných předmětů. Přehled nabízených kurzů najdete na webu http://www.esero.scientica.cz/. Přihlášky na kurzy pořádané v iQLANDII můžete posílat i na adresu desensky@iqlandia.cz.

V současné době není zatím žádný kurz v iQLANDII naplánován. Jakmile se objeví, bude včas informování naším pravidelným měsíčníkem pro učitele. Pokud si nechcete nechat žádnou aktualitu z iQLANDIE nechat ujít, doporučujeme přihlásit se k jeho odběru.