Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Pronájem a obchod
  4. Putovní výstavy a doprovodné programy
Intro

Putovní výstavy a doprovodné programy

Test

Putovní výstavy

Zaujal vás koncept Science centra iQLANDIA a chtěli byste nabídnout vašim návštěvníkům zábavně naučnou výstavu? Rádi za vámi přijedeme s některou z našich putovních výstav. Výstavu lze doplnit o některý z našich doprovodných programů vedený zkušenými lektory. 

Pronájem jednotlivých exponátů 

Nemáte prostor na celou výstavu? Nevadí, nabízíme i pronájem a prodej jednotlivých interaktivních exponátů. Pronájem na jeden den nebo třeba rok. 

Firemní akce a doprovodné programy 

Ať už pořádáte vaši firemní akci kdekoli, rádi za vámi přijedeme a předvedeme třeba Science show nebo provedeme společné experimenty. 

  • Science show – o tom, že věda je zábava, vás přesvědčí na míru připravená zábavně-naučná show, s níž naši odborní lektoři sklízejí úspěchy doma i ve světě. Předvedou vám, jak se zapaluje ledem a že i mouka umí hořet. Show trvá 20 až 40 minut a lze ji připravit i tematicky na klíč dle vašich individuálních požadavků. 

science show ořez

„Jak založit požár z mouky? Jak zapálit oheň vodou? Jak vypadá trávení žaludku v reálném čase? Mnoho ztřeštěných pokusů především z fyziky a chemie přináší Science show. Zkušení lektoři se pouští do bláznivých kousků, do kterých zapojí i vás!"

  • Terénní tematické workshopy - vyberte si z pestré nabídky našich terénních workshopů. Každý z workshopů obsluhuje dvojice zkušených lektorů. Workshopy jsou vhodné primárně do vnitřního prostředí, ale v závislosti na počasí je lze realizovat i v exteriéru. Obslužnost workshopů je 10-20 osob najednou a doba strávená na workshopu je závislá na zájmu návštěvníka, v průměru 10-15 minut. Workshopy lze připravit i na klíč dle vašich individuálních požadavků.

Ke stažení 

Doprovodné programyDoprovodné programy - Nabídkové listy workshopů a science show

pv3Putovní výstavy - Nabídkové listy putovních výstav

 

Zaujala Vás naše nabídka nebo máte jakýkoliv dotaz?

Kontaktujte našeho obchodního manažera.
Ing. Zdeněk Vojtěch

Ing. Zdeněk Vojtěch

Tel. +420 605 220 079

E-mail vojtech.z@iqlandia.cz