Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
Intro

Partneři

Test

Partnerství

Díky spolupráci s významnými partnery, nabízíme návštěvníkům kvalitní chytrou zábavu a školám cenově dostupné vzdělávací programy.

Hlavní partneři

 

       iQLANDIA-partner-liberecky-kraj LIBERECKÝ KRAJ A CENTRUM VZDĚLANOSTI LIBERECKÉHO KRAJE
(od 1. 7. 2017 sloučeno se Střední školou a Mateřskou školou Na Bojišti 15, Liberec) zajišťuje v iQLANDII aktivity dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků a veřejnosti.
iQLANDIA-partner-nadace-skola-hrou             NADACE ŠKOLA HROU
finančně podporuje science centrum iQPARK.

Partneři

iQLANDIA-partner-valeo                                                                                      Valeo
se zabývá vývojem a výrobou komponentů, díky kterým budou auta ekologičtější, propojená a automatizovaná. Zárukou moderní mobility a moderního průmyslu jsou inženýrky a inženýři zítřka, a proto už dnes Valeo aktivně podporuje rozvoj vzdělávání v technických oborech.
iQLANDIA-partner-csob ČSOB
patří mezi největší banky v České republice. Svým zákazníkům nabízí širokou škálu bankovních produktů a služeb včetně pojištění a produktů ostatních společností skupiny ČSOB.
iQLANDIA-partner-eurovia EUROVIA VINCI
patří  k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice, jedná se o jedničku v oblasti dopravně inženýrského stavitelství. Své služby nabízí zákazníkům déle než 60 let. Pověst Skupiny EUROVIA CS stojí na kvalitní, včasné a odborně odvedené práci i na vysoce kvalifikovaných zaměstnancích. 
Partner_iQLANDIA_Busch Busch Výroba CZ, s.r.o.
německá rodinná společnost v Liberci, je předním výrobcem vakuových čerpadel, dmychadel a kompresorů na světě.
iQLANDIA-partner-Ekokom EKOKOM
je nezisková akciová společnost vytvořila a efektivně provozuje celorepublikový systém, který zajišťuje třídění, recyklaci a využití obalového odpadu na kvalitní evropské úrovni.
iQLANDIA-partner-Ceska-mincovna Česká mincovna
je tradičním českým výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí. Přes dvacet let razíme v Jablonci nad Nisou oběžné mince pro český stát.
iQLANDIA-partneri-SEVEROCHEMA Severochema
patří mezi významné výrobce chemických produktů v České republice. Moderní technologická, výrobní a skladovací zařízení umožňují společnosti okamžitě a kvalitně uspokojit nejrůznější požadavky svých odběratelů. 
iQLANDIA-partner-ZF ZF Group
je jedním z největších dodavatelů pro automobilový průmysl. Cílem společnosti je posouvat hranice v oblasti autonomního řízení automobilů. Jablonecký závod sídlící blízko přehrady se zabývá vývojem a výrobou brzd. Zaměstnává více než 1 200 zaměstnanců.

Mediální partneři

iQLANDIA-partner-Liberecka-Drbna                                                           Liberecká Drbna
je nezávislým internetovým deníkem přinášejícím svůj vlastní pohled na fungovaní našeho města a lidí v něm žijících. Na hlavní straně naleznete denně aktualizovaný obsah hlavních zpráv, ale i rozhovory nebo sportovní reportáže.
iQLANDIA-partner-RCL Radio Contact Liberec
je oblíbenou, pro celou rodinu dlouhodobě nejposlechovější hudební rozhlasovou stanicí v regionu.
iQLANDIA-partner-Kudy-z-nudy Kudy z nudy
projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele.

Spolupracujeme

iQLANDIA-partner-Ceska-hlava iQLANDIA-partner-Univerzita-Karlova
iQLANDIA-partner-Technicka-univerziva-v-Liberci iQLANDIA-partner-Wellness-hotel-Babylon
iQLANDIA-partner-OpenTechLab