Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Kariéra
  4. Specialista/ka obchodu
Intro

Kariéra

Specialista/ka obchodu

Někdo vidí hrnek a někdo příležitost pro byznys, co všechno se dá s hrnkem udělat. Pokud patříte do té druhé skupiny, máme pro vás dobrou zprávu. Hledáme obchoďáka, který se nebojí nových příležitostí a výzev. iQLANDIE je jich plná. Stačí je jen vzít a správně použít. iQLANDIA není jen science centrum, kam chodí školy a rodiny s dětmi. Máme prostory k pronájmu, umíme dělat skvělé workshopy a teambuildingy, máme putovní výstavy a nekonečnou řadu obchodních možností, které jen čekají, až se jich někdo ujme. Budete to právě VY?

Mzdové podmínky:

  • od 30 000 Kč / měsíc

Co vás čeká:

  • aktivní vyhledávání finančních zdrojů
  • vedení obchodních jednání, příprava podkladů pro jednání
  • udržování spolupráce a komunikace s obchodními partnery (sponzory)
  • správa kmene sponzorů, zajištění plnění
  • koordinace putovních výstav
  • příprava podkladů pro plnění
  • příprava realizace obchodních aktivit
  • příprava obchodních nabídek
  • aktivní spolupráce na plnění všech obchodních a marketingových aktivit
  • prodej produktů iQLANDIE (pronájem, branding, eventy, workshopy)
  • účast na veletrzích, výstavách, prezentacích a dalších interních a externích akcích
  • zajištění interních a externích akcí po administrativní a organizační stránce
  • proaktivní vytváření obchodních příležitostí

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

  • obchodní nadání
  • "tah na branku"
  • výborné prezentační a komunikační dovednosti
  • příjemné a asertivní vystupování, zároveň správný "drive"
  • zkušenosti na obdobné pozici vítány
  • pozitivní a nadšené myšlení
  • kreativita
  • ČJ na vysoké úrovni
  • AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • ŘP sk. B aktivní řidič

Výhodou bude, pokud budete mít:

  • NJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • zkušenosti s organizací a vedením eventů
  • dovednost jednat s velkými společnostmi

Co vám můžeme nabídnout:

  • možnost seberealizace, zajímavá praxe
  • zázemí 15leté společnosti
  • svobodné prostředí s velkou odpovědností
  • inspirativní a přátelská atmosféra, kolektiv, s kterým budete rád/a trávit čas
  • práce, při které se rozhodně nemusíte bát nudy a stereotypu
  • místo prakticky v centru Liberce, kde můžete v pohodě zaparkovat
  • práce, která má smysl, a kde můžete dělat "dobro"
  • motivační provizní část mzdy (není nastaven "strop")
  • kancelář s výhledem na Ještěd
  • provize z prodeje, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost občasné práce z domova, firemní akce, children-friendly office
  • dlouhodobá spolupráce, závodní stravování, bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších institucí pro rodinné příslušníky, možnost nákupu zboží v iQSHOPu za zvýhodněnou cenu, atd.

Informace o pozici:

  • Společnost: IQLANDIA, o.p.s., Nitranská 410/10, Liberec – Liberec III-Jeřáb
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Benefity

Závodní stravování
Závodní
stravování
Sick days zdravotní volno nad rámec dovolené
Dlouhodobé stabilní zaměstnání
Přítelská atmosféra
Přátelská
atmosféra
Občasný home office
Home office
pro vybrané pozice
Bezplatný vstup do vybraných volnočasových institucí

Test

Zaujala tě některá z nabídek?

  • Pošli životopis, případně i motivační dopis, nebo napiš pár důležitých informací o sobě,
  • přijmi pozvání k osobnímu pohovoru, žádné obavy, všem nám jde jen o to, jestli si budeme vzájemně vyhovovat,
  • s sebou si vezmi především dobrou náladu,
  • neřeš formální oblečení, přijď tak, jak se cítíš nejpohodlněji, naším cílem je příjemný a přátelský rozhovor,
  • nezapomeň do předmětu uvést o jakou pozici máš zájem.

Rád/a bys u nás pracoval/a, ale nevyhovuje ti nabídka pracovních míst?

  •  Zašli nám svůj životopis,
  • sděl, o jakou pozici bys stál/a nejvíce a proč bychom právě tebe měli přijmout do týmu.

Zasláním životopisu nám dáváš souhlas se zpracováním, správou a archivací tvých osobních údajů uvedených v životopise, ve smyslu zákona č. 428/2002 CFU O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, pro účely evidence uchazečů a pro účely dalšího zpracování a to až do odvolání písemnou formou.

Zasláním tvého životopisu nám dáváš současně souhlas se zpracováním, správou a archivací tvých osobních údajů uvedených v životopise, ve smyslu zákona č. 428/2002 CFU O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, pro účely evidence uchazečů a pro účely dalšího zpracování a to až do odvolání písemnou formou.