Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. iQPLANETÁRIUM
  3. Uvádíme
  4. Speciální pořady a akce

Test

Speciální pořady a akce

Pravidelné i nepravidelné akce pod taktovkou vedoucího našeho planetária, odborníka "na nebe vzatého", Martina Gembece a jeho vesmírných kolegů.

akce široká

Jaké speciální akce pořádáme?

Večery pod hvězdami

Pravidelný cyklus setkání připravovaný Mgr. Martinem Gembecem, známým popularizátorem astronomie. Tradičně začátkem měsíce se scházíme v iQPLANETÁRIU, abychom si prohlédli aktuální oblohu, seznámili se s novinkami na poli astronomie a kosmonautiky, a když to počasí umožní, podívali se i dalekohledy.

Vstupné je dobrovolné, kapacita 50 osob. Registrace předem je nutná.

Večery pod hvězdami

Astronomické události

Pravidelný přehled novinek z kosmonautiky a dění na obloze přináší každé pondělí opět Martin Gembec. Události vysíláme na našem youtube kanálu každé pondělí od 18:00.

ještěd

Pozorování oblohy pro veřejnost

Každoročně pořádáme společné setkání u dalekohledů. Například při akci Den a noc na Jizerce v srpnu, pozorování meteorického roje Perseid nebo pozorování v Liberci – Ostašově. O těchto akcích najdete bližší informace v aktualitách. 

Noc na Jizerce