Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. iQFABLAB
  3. Made in iQFABLAB
  4. PLOTR - vektorová grafika

PLOTR - vektorová grafika

navrhni a řízni polep na textil

Test

Co je vekrotová grafika a jak funguje plotr?

Ve vektorové grafice není obraz tvořen jednotlivými body, jako je tomu např. u fotografie, ale celými objekty (čáry, tvary, písma, křivky). Výsledné soubory nesou mnohem menší objem dat, jsou lépe editovatelné a zaručí hladké a přesné tvary. Proto se takto zpracované obrázky využívají mimo jiné i pro řezací plotr. Jedná se o zařízení, které řeže do horní vrstvy folie přenesené vektorové obrazy. Hojně se využívá například pro výrobu reklamních samolepicích folií apod.

Technický kurz PLOTR - vektorová grafika

V našem 3hodinovém kurzu se seznámíš s výhodami a nevýhodami vektorové grafiky, osvojíš si základy ovládání potřebného sofwaru pro tvorbu vektorové grafiky, navrhneš si vlastní motiv potisku na tričko, naučíš se pracovat s řezacím plotrem, dokončíš tričko s vlastním autorským potiskem, které ti zůstane na památku.


Termín: sobota 2. 11. 2019 od 10.00
Časová náročnost: 3 hodiny
Cena: 490 Kč / os.

Rezervace *:

* uzávěrka rezervací je 3 dny před plánovaným termínem kurzu | minimální počet účastníků k zahájení kurzu je 5