Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Podpořte science centrum iQLANDIA
Intro

Podpořte science centrum iQLANDIA

Drazí přátelé vědy a techniky,
staňte se podporovateli science centra, které se nachází ve složité finanční situaci. Jsme nezisková organizace a stejně jako jinde ve světě se ani liberecké science centrum neobejde bez sponzorů a dotací. Současná doba, kdy jsou centra uzavřena a přišla tak o svůj hlavní zdroj příjmu ze vstupného, je pro nás již bezesporu kritická.

Chceme udržovat a nadále rozvíjet vzdělávací programy pro školy, podporovat pedagogy a zapalovat v dětech první jiskřičky zájmu o vědu a techniku. Bez další podpory to však nebude možné. Jednorázovým nebo měsíčním finančním darem nám pomůžete popularizovat přírodovědné a technické obory s využitím principů neformálního vzdělávání a badatelského přístupu a zpřístupňovat vědu a výzkum školám i široké veřejnosti. V sázce je vzdělávání i vašich dětí.

 

Podpořte činnost libereckého science centra a zvyšte pravděpodobnost, že se právě zde zapálí pro vědu budoucí Heyrovský, Holý či Wichterle.

Test