Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Testovací budka na parkovišti iQLANDIE

Testovací budka na parkovišti iQLANDIE

28.02.2022

Potřebujete se nechat otestovat na COVID-19 a nevíte kam vyrazit? Nově máte možnost využít testovací budku na parkovišti před iQLANDIÍ.

Propůjčili jsme naše parkoviště testovací budce, kde si můžete bez předchozího objednání nechat udělat antigenní testy na COVID-19 s úhradou od pojišťovny, dle platných pravidel. Ať už potvrzení potřebujete kvůli cestování, ke kadeřnici nebo pro návštěvu iQPLANETÁRIA, máte možnost právě v této budce.  Pro úhradu zdravotní pojišťovnou je potřeba se prokázat kartičkou zdravotní pojišťovny a mít u sebe platný občanský průkaz.

iQLANDIA se řídí aktuálním nařízením vlády, kdy návštěvníci musí mít po celou dobu návštěvy zakryté dýchací cesty respirátorem třídy FFP2 nebo nanorouškou. Prosíme, abyste při návštěvě dodržovali dostatečné rozestupy a využili dezinfekce u vstupu. Pro vstup do science centra není vyžadován negativní test na Covid-19.

Odlišná pravidla platí pro návštěvu iQPLANETÁRIA, kde je vstup podmíněn platným negativním testem, dokladem o očkování, či dokladem o nedávno prodělaném onemocnění.

Věříme, že umístění testovacího místa v bezprostřední blízkosti iQLANDIE zvýší pohodlí našim zákazníkům a umožní testování, dle jejich aktuální potřeby.

Celé testování trvá přibližně 15 minut a potvrzení dostanete na počkání. Pokud budete potřebovat, vystaví vám zde také potvrzení o negativním výsledku testu pro cestu do zahraničí.

Otevírací doba testovacího centra:

PO – NE: od 9 do 15 hod.

Provozovatelem testovacího zařízení je společnost EMOT-Medico s.r.o., iQLANDIA poskytuje pouze prostor na parkovišti.