Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. Otevíráme v pátek 28. 5.

Test

Otevíráme v pátek 28. 5.

19.05.2021

Je to tady! Brány iQLANDIE se mohou po dlouhé době opět otevřít. Takže vytáhněte kalendáře a rovnou si můžete naplánovat výlet za chytrou zábavou. Vždyť dlouhých sedm měsíců iQLANDIA čeká, až bude moci opět otevřít své dveře všem fanouškům vědy. Otevíráme v pátek 28. května 2021.

Až do letních prázdnin prozatím otevíráme pouze od čtvrtka do neděle. Veškerá hygienická opatření budou v souladu s aktuálními vládními nařízeními. Jelikož se bude aktuální situací řídit i kapacita iQLANDIE, doporučujeme zakoupit si vstupenky předem online.

Otevírací doba: *

iQLANDIA: iQPARK: 
Čtvrtek a pátek: 8:00 - 16:00 Pondělí-pátek: 8:00 - 16:00
Sobota a neděle: 10:00 - 18:00 Sobota a neděle: 10:00 - 18:00
* Platí do odvolání, školní skupiny dle individuální dohody

 

Mohlo by vás zajímat ….

Otevírají se všechny iQSVĚTY?

Prozatím otevíráme všechny iQSVĚTY, kromě iQPARKU. Pro veřejnost bude iQPARK, určený pro ty nejmenší, prozatím uzavřen. Nachází se v Centru Babylon, které v tuto chvíli zatím zůstává uzavřeno.

Roušku nebo respirátor?

iQLANDIA se řídí aktuálním nařízením vlády, kdy návštěvníci musí mít po celou dobu návštěvy zakryté dýchací cesty respirátorem třídy FFP2 nebo nanorouškou. Prosíme, abyste při návštěvě dodržovali dostatečné rozestupy a využili dezinfekce u vstupu. Pro vstup do science centra není vyžadován negativní test na Covid-19.

Odlišná pravidla platí pro návštěvu iQPLANETÁRIA, kde je vstup podmíněn platným negativním testem, dokladem o očkování, či dokladem o nedávno prodělaném onemocnění.

Je možné zakoupit občerstvení?

Restaurace v budově iQLANDIE je v provozu dle aktuálních vládních nařízení. K dispozici pro vás bude také stánek s občerstvením, kde jsme připraveni vás obsloužit přes výdejní okénko. Mimo okénko je v iQLANDII stále možné zakoupit nápoje v automatech.

Jaká hlavní hygienická opatření budou platit?

Respektujeme omezení stanovená vládou. Jsou připravené stojany s dezinfekcí, prostory dezinfikujeme aerosolovou dezinfekcí. Naši zaměstnanci jsou pravidelně testováni. Exponáty máme již rozmístěny v dostatečných odstupech. Některé exponáty, které jsme vyhodnotili jako rizikové, jako je například obtisk těla nebo spirometr, jsme na čas vyřadili. Máme tak vytvořeno prostředí, ve kterém je možné dodržet bezpečnostní hygienická opatření.

Mám vstupenku, které končí, nebo už skončila platnost. Co s tím?

Platnost vstupenek prodlužujeme o dobu, kdy byla iQLANDIA uzavřena a vstupenky v té době byly v platnosti.

Více naleznete zde

Co dělat, když mi v době uzavření skončila platnost permanentky?

Stejně jako je to u vstupenek, i platnost permanentek prodlužujeme o dobu, kdy byla iQLANDIA uzavřena.

Více naleznete zde

Je potřeba si kupovat vstupenky předem online?

Ačkoli to není povinnost, vřele to doporučujeme. Tak, jako všude jinde, i v iQLANDII se řídíme aktuálními opatřeními, která nám určují množství lidí, kteří u nás mohou být najednou. Za běžného provozu je kapacita liberecké iQLANDIE až 1 500 osob. S ohledem na prozatímní snížení kapacity doporučujeme zakoupení vstupenky online.

Těšíme se na vás