Zdá se, že používáte zastaralý prohlížeč, jenž nepodporuje moderní technologie pro zobrazování obsahu na webu, proto stránky nemusí vypadat či fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, jenž dnešní standardy splňuje.

Nastavení cookies

Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

To nám pomáhá poskytovat vám nejlepší možné služby a nabídky.

Nakup lístky se slevou až 20% a přijď si otestovat své znalosti!
Zobrazit vstupenky
  1. Úvod
  2. Co se u nás děje
  3. iQLANDIA opět partnerem ANIFILMU

Test

iQLANDIA opět partnerem ANIFILMU

28.02.2022

iQLANDIA bude i letos významným partnerem mezinárodního festivalu animovaných filmů Anifilmu, který proběhne 22. - 27. června 2021 v Liberci. Návštěvníci Anifilmu díky našemu partnerství mohou využít slevy 20 % na vstup do expozic iQLANDIE po dobu trvání Anifilmu 2021.

K uplatnění slevy stačí předložit festivalovou akreditaci na jméno na pokladně iQLANDIE. Dále pro ně v iQLANDII bude připraven speciální program v naší expozici TULaborka. Zde si 2x denně pod dohledem našich odborných lektorů budou moci sami vyzkoušet různé způsoby čištění a filtrace vody anebo si zkompletovat vlastní postavičky z 3D tisku a zkusit si s nimi základní animaci. Vlastní stanoviště bude mít iQLANDIA i v libereckém zámečku, akreditačním centru Anifilmu, kde na návštěvníky budou čekat interaktivní exponáty na téma životní prostředí i oblíbené hlavolamy.